תיקון שטיחים

תיקון שטיחים – להחזיר את החיוניות לבית

אם השטיח שלכם מתחיל להיראות קצת ישן ועייף, כנראה שהגיע הזמן להרים טלפון לחברת “בר ניקוי וריפוד” ולהזמין שירות של תיקון שטיחים. כן, מסתבר שגם אם התחילו להצטבר כל מיני פגמים בשטיח שלכם – יש סיכוי טוב מאוד שניתן לתקן אותם. חברה מקצועית תוכל לגרום לשטיח שלכם להיראות כאילו רק אתמול קניתם אותו, ולהשיב סוף סוף את החיוניות והחן לחלל שאותו הוא מקשט.

למה מבצעים תיקון שטיחים?

במאה ה-21 כולנו כבר מבינים כמה חשוב לשמור על החפצים שלנו ולתקן אותם כאשר יש בכך צורך. מכיוון שאנו מבינים מה ההשלכות של הייצור ההמוני שהתפתח בעשרות השנים האחרונות על איכות הסביבה, אנחנו כבר לא רצים לקנות חדש בכל פעם שמשהו מתקלקל או מתיישן.

אולם זו רק אחת הסיבות לכך שהיום, רבים מעדיפים לתקן את השטיח הישן במקום להחליף אותו בחדש. יש עוד כמה סיבות:

  • ערך סנטימנטלי – שטיחים לעתים קרובות מלווים אותנו שנים ארוכות או מתקבלים בירושה. בשל כך, במקרים רבים יש להם ערך סנטימנטלי שגורם לנו לרצות לתקן אותם, ולדאוג שיישארו תקינים וחיוניים שנים קדימה.
  • איכות – אם השקעתם פעם בשטיח יקר ואיכותי מאוד, כנראה שתרצו להמשיך ליהנות ממנו ולא תמהרו להחליף אותו באחד חדש. במקרים רבים, תיקון שטיחים יהיה משתלם יותר גם כספית מאשר רכישת שטיח חדש.
  • עיצוב – עד שמצאתם את השטיח המושלם, זה שמתאים בצורה מדויקת לספות, למרצפות, לצבע הקירות – כדאי שתשמרו עליו ככל האפשר. לא בטוח שתצליחו למצוא שטיח אחר שיהלום כל כך את עיצוב הבית שלכם.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים

תיקון שטיחים
תיקון שטיחים

לכל בעיה יש פיתרון

הודות לטכנולוגיות המתקדמות שקיימות כיום, יש מבחר של טיפולים ותיקונים שאנשי מקצוע יכולים לבצע על מנת להביא את השטיח שלכם כמה שיותר קרוב לשלמות. כמעט כל פגם שתוכלו להעלות בדעתכם ניתן לתקן, גם אם נדמה לכם שלא.

לא מאמינים? הנה כמה מהבעיות שאנשי המקצוע בתחום יודעים לפתור ביעילות:

  • הקשחה – לכל שטיח יש גב, שהוא למעשה החלק התחתון של השטיח, זה שנמצא במגע עם הרצפה. הגב אמור להיות קשיח על מנת לספק לשטיח חוזק, אולם ישנם שטיחים אשר מיוצרים עם גב חלש. בתהליך ההקשחה, או בשמו המקצועי אשפרה, מורחים על גב השטיח דבק אשר מקשיח אותו ותורם לעמידותו.
  • תיקון קרעים – עם הזמן, עלולים להיווצר בשטיח קרעים, אשר חשוב לתקן הן מסיבות אסתטיות והן על מנת לחזק את השטיח ולמנוע החמרה והתרחבות של הקרעים. גם את הבעיה הזו ניתן לתקן בדרכים שונות, כתלות בגודל הקרעים ובכמות שלהם.
  • תיקונים אמנותיים – אם עש תקף את השטיח האהוב שלכם ועכשיו יש בו חורים או קרחות, אל תתייאשו – גם את זה ניתן לתקן, אף שלא בצורה מדויקת לגמרי.

חברת “בר ניקוי וריפוד” מעניקה את כלל השירותים האלה ועוד. אם יש לכם שטיח שיקר לליבכם, אין ספק ש”בר ניקוי” היא הכתובת.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם