ריפוד כורסאות

ארבעה טיפים לבחירת בד ריפוד כורסאות

אחד השירותים הכי מיוחדים שמעניקה חברת “בר ניקוי וריפוד” הוא ללא ספק ריפוד כורסאות. מדובר בשירות שהוא מלאכה של ממש, כזו שהפכה עם השנים למבוקשת במיוחד, ככל שלמדנו להעריך את ערכם של רהיטים ישנים. אז במה בעצם מדובר?

ריפוד כורסאות – לתת חיים לכורסה הישנה

כאשר מרפדים מחדש כורסאות, מחליפים למעשה את בד הריפוד של הכורסה באחר. יש הרבה סיבות לבצע ריפוד מחדש, אולם אחת הסיבות הפופולאריות ביותר היום היא על מנת להפיח חיים ברהיט ישן. בשנים האחרונות אנו מעלים על נס את כל מה שישן, ולראיה סגנון הווינטאג’ שחוזר שוב ושוב בטרנדים הכי חמים בעולם האופנה וכמובן, גם בעיצוב הבית.

אנחנו מעריכים את העיצובים הייחודיים, וכמובן את האיכות המרשימה שהיום, קשה הרבה יותר להשיג. פתאום, כאשר סבתא נותנת לנו במתנה כורסה ישנה, אנחנו מיד רוצים להציב אותה במרכז הסלון שלנו על מנת שתיצור קצת אווירה בין כל הרהיטים המודרניים.

אולם לעתים, עם כל ההערכה, הרהיט החדש פשוט לא מתאים. ריפוד מחדש של הכורסה מאפשר לנו להתאים אותה למאה ה-21 מבלי לפגוע בעיצוב הייחודי – ולהעניק לה חיים חדשים.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

השלב הראשון: בד ריפוד מוצלח

ריפוד כורסאות
ריפוד כורסאות

אין ספק שעל מנת להכריז על ריפוד מחדש של כורסה כהצלחה, תהיו חייבים קודם כל לבחור את בד הריפוד המתאים. אז מה כדאי לקחת בחשבון לפני שאתם מקבלים את ההחלטה? הנה ארבעה טיפים שיעשו לכם סדר.

ניקיון ריפוד מחדש זה לא משהו שאתם רוצים לעשות מדי שנה. לכן, כאשר אתם בוחרים בד ניקוי חשוב שתבחרו מראש בד שמתנקה בקלות, על מנת שתוכלו לשמור על המראה שלו לאורך שנים. מומלץ לבחור בד סינתטי, שכן מומחים בתחום של ניקוי כורסאות מספרים שעם בדים מסוג זה יש סיכוי טוב יותר להגיע לתוצאות מושלמות בתהליך הניקוי.

כהות – גם אם בחרתם בד שמתנקה בקלות, סביר שהכורסה לעתים תתלכלך. מומלץ לבחור בד כהה שכן בד בהיר יבליט את הכתמים ויאלץ אתכם לנקות את הכורסה, באופן עצמאי או אפילו מקצועי, לעתים קרובות יותר.

עמידות – כורסה היא לא עציץ, אלא רהיט שנעשה בו שימוש יום יומי ונמצא כל הזמן בתנועה. אנחנו מתיישבים עליה, קמים, משנים תנוחה ובכל תנועה כזו, הבד שלה נמתח. לכן, מומלץ לבחור בבד גמיש אשר יהיה עמיד יותר לכל התנועות הטבעיות האלו. בנוסף בד עבה יהיה עמיד יותר מבד דק, ובהחלט מומלץ יותר לצורך ריפוד כורסאות.

עיצוב – מסוגיית העיצוב כמובן שלא ניתן להתעלם. היום טרנדי במיוחד להשתמש בבדי ריפוד בעלי טקסטורות מיוחדות או דוגמאות יפות, אשר יכניסו קצת אופי לחלל בו ממוקמת הכורסה. אם כבר אתם מרפדים מחדש, כדאי לבחור בעיצוב שתאהבו לאורך זמן.

חברת “בר ניקוי וריפוד” מעניקה לכם אפשרות לבחור בין מגוון בדי ריפוד, כדי שתוכלו להפוך את הכורסה שלכם לזו שתמיד חלמתם עליה. אחרי עבודה מקצועית במרפדייה של החברה, תוכלו ליהנות מכורסה ישנה-חדשה ומרהיט ייחודי שאין לאף אחד אחר.

לפני ואחרי

רוצים להכניס צבע חדש לבית
עם שדרוג הספה שלכם?

התקשרו או צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם