ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – לשמור על השטיח במיטבו

אחד השירותים שאפשר למצוא אצל חברת “בר ניקוי וריפוד” הוא ניקוי שטיחים מקיר לקיר. החברה מתמחה בניקוי שטיחים מקצועי, אשר מסוגל להשיב לכל שטיח את החיוניות שעם הזמן אבדה לו. אם אתם לא בטוחים למה צריך שירות ניקוי מקצועי עבור שטיחים מקיר לקיר, לפניכם כל המידע שכדאי לדעת.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – לא רק תחזוקה שוטפת

ניקוי שטיחים מקיר לקיר
ניקוי שטיחים מקיר לקיר

אם הבית שלכם נראה ריק או שהוא בעל אווירה קרה מדי, הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא לרכוש שטיח. שטיחים מכניסים לבית חן וחום, אולם כל מי שמחזיק בבית שטיחים, ודאי כאשר מדובר בשטיחים מקיר לקיר, יודע שהם גם צוברים הרבה לכלוך ומצריכים תחזוקה מתמדת. אין מה לעשות – אנחנו הולכים עליהם ודברים נופלים עליהם – ואין איך לברוח מהאבק ומהכתמים שעתידים בסופו של דבר להגיע.

אולם אם יש לכם שטיחים מקיר לקיר בבית, חשוב שתדעו שתחזוקה שוטפת אינה מספיקה. כן, כדאי לשאוב את השטיחים לעתים קרובות מכיוון שהם צוברים אבק ופירורים, אולם גם לאחר שאיבה, השטיחים יתחילו, עם הזמן, להיראות עייפים. זאת מכיוון שגם השואב הביתי החזק ביותר, מנקה רק את הלכלוך שנמצא מעל פני השטח, ואינו מסוגל לנקות את הלכלוך, האבק והבקטריות אשר מצטברים בעומק השטיח.

אם יש לכם בבית שטיחים מקיר לקיר שאתם מנקים רק באופן עצמאי, כנראה שהגיע הזמן להזמין שירות מקצועי של ניקוי שטיחים מקיר לקיר כדי להחזיר לשטיח שלכם את הזוהר שכבר שכחתם שפעם היה לו.

לתת לשטיח את הטיפול שמתאים לו

כאשר אתם מזמינים איש מקצוע על מנת לנקות את השטיחים שלכם באופן מקצועי, כמובן שהוא יטפל בהם בשיטות המתאימות להם ביותר. כך למשל, חברות מקצועיות שעוסקות בניקוי שטיחים מבחינות בדרך כלל בין שטיחים עבודת יד לבין כאלה שנארגו במכונה. לשני הסוגים הללו יש מאפיינים שונים:

  • שטיחים שנוצרו על ידי מכונה הם בדרך כלל נפוצים יותר מכיוון שמחיריהם נוחים יחסית, והם יכולים להיות עשויים מחומרים טבעיים כמו צמר וכותנה או מסיבים סינתטיים. עם השנים הם עלולים לסבול מבלאי וכדאי לדאוג לניקוי עמוק שלהם אחת לשנתיים לפחות.
  • שטיחים מקיר לקיר שנעשו בעבודת יד נחשבים עדינים ורגישים יותר, ולכן חשוב לשים דגש רב אפילו יותר על מקצועיות החברה שמבצעת את הניקוי. שטיחים אלה רגישים מאוד למים ולנוזלים באופן כללי ולכן חשוב לדעת איך לעבוד איתם.

הסוג הנוסף של שטיחים מקיר לקיר הוא כמובן השטיחים הפרסיים. אם יש ברשותכם שטיחים כאלה, אתם ודאי יודעים שמדובר בשטיחים יוקרתיים וייחודיים במיוחד ולכן כדאי לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית המיומנת בניקוי של שטיחים מסוג זה.

חברת “בר ניקוי וריפוד” היא בעלת ניסיון רב בניקוי של שטיחים מקיר לקיר מכל הסוגים, וכן בטיפולים נלווים אשר מטרתם להשיב לשטיח שלכם את המראה הזוהר שהיה לו לפני שנים. אחת לכמה שנים, כדאי להשקיע בניקוי עמוק כזה כדי לשמור על השטיחים שלכם במצב טוב ככל האפשר.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם