ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים – כי הגיע הזמן

אם הרכב שלכם נמצא אצלכם כבר כמה שנים ועדיין לא ניקיתם אותו, כנראה שהגיע הזמן. טלפון אחד לחברת “בר ניקוי וריפוד” והרכב שלכם יהיה בעתיד הקרוב נקי ויפה, כאילו הוא נרכש רק אתמול.

קודם כל, כדאי לצאת מנקודת הנחה שהרכב שלכם מתלכלך, בין אם אתם שמים לב לכך או לא. אולם אם אתם לא מהאנשים שמקפידים על ניקוי ריפודים ברכב באופן סדיר, אתם בטח שואלים את עצמכם למה בכלל כדאי להשקיע בניקוי מקצועי? למה לא מספיק פשוט להעביר מטלית לחה מפעם לפעם? לשאלה הזו יכולות להיות כמה תשובות אפשריות:

  • כי זה הבית השני שלנו – היום, רבים מהישראלים מחזיקים ברכב פרטי ומבלים בו שעות ארוכות מהיממה, בין אם בשל המרחק ממקום העבודה, הפקקים הממושכים או בשל הנאה מרובה מטיולים. אם אתם נמצאים הרבה ברכב שלכם, כדאי לדאוג שהוא יהיה כמה שיותר נקי. לכלוך ברכב על התחושות שלכם, ואפילו על האוויר שאתם נושמים.
  • כדי לשמור עליו – ניקוי ריפודים באופן קבוע מסייע לכם לשמור על הרכב במצב מעולה לאורך זמן. מכיוון שרכב הוא ממש לא מוצר שאתם רוצים להחליף לעתים קרובות מדי, כדאי להפיק ממנו את המירב ולשם כך, עליכם לשמור עליו ולתחזק אותו.
  • כי קונים יד שניה – היום, העלות של רכב חדש עשויה להיות גבוהה מאוד ולכן לא מפתיע שרבים מעדיפים לרכוש רכבים יד שניה. אם אתם קונים רכב שאינו חדש, חשוב לנקות אותו כמו שצריך לפני שאתם מתחילים לנהוג בו, ממש כפי שכשאתם עוברים לדירה חדשה אתם מנקים אותה היטב, צובעים את הקירות ומכינים אותה לקראתכם.

מתי מרפדים מחדש?

באופן טבעי, הזמן נותן את אותותיו ברהיטים שלנו. איכותית ככל שתהיה הספה, בשלב מסוים היא כבר לא תיראה כמו ביום שבו הבאתם אותה לראשונה מהחנות. השאלה היא מתי בעצם אתם צריכים להבין שהגיע הזמן להזמין שירות של ריפוד ספות? יש כמה מצבים שבהם כדאי לשקול ריפוד מחדש:

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

מה כולל ניקוי ריפודים ברכב

ניקוי ריפודים
ניקוי ריפודים

תהליך הניקוי של ריפודי הרכב שלכם כולל כמה שלבים מרכזיים. בשלב הראשון, מוזרקים אל תוך הריפוד חומרי ניקוי מיוחדים על מנת לרכך את הבד ולפרק את הכתמים. שלב זה חשוב מפני שלא כל הכתמים נמצאים מעל פני השטח, וחלק מהחומרים חדרו אל פנים הריפוד. בשלב הבא, מבוצע קרצוף של הריפוד על ידי מכשור מתקדם על מנת לנקות היטב את הכתמים. לאחר מכן, כלל החומרים נשאבים מהריפוד על ידי מכונה, ומותירים את הרכב שלכם נקי כחדש.

למה להזמין חברה מקצועית?

כדי להבטיח ניקוי יסודי של ריפודי הרכב שלכם, חשוב להזמין את השירות מחברה אשר מתמחה בתחום ולוודא כי היא מעסיקה עובדים בעלי ניסיון. הסיבה לכך היא שניקוי לא מקצועי עלול להיות בזבוז של כסף במקרה הטוב, וליצור נזקים של ממש במקרה הגרוע. כדי להיות בטוחים שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר, חשוב שתבחרו מלכתחילה שירות מקצועי מספיק.

חברת “בר ניקוי וריפוד” עוסקת כבר שנים בניקוי של ריפודים, ספות, שטיחים ועוד. באמצעות מכשור מתקדם ועובדים מיומנים ומנוסים, היא מעניקה לרכב שלכם חיים חדשים ומביאה אותו למצב הכי טוב שניתן.

לפני ואחרי

רוצים להכניס צבע חדש לבית
עם שדרוג הספה שלכם?

התקשרו או צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם