ריפוד כסאות

חמש סיבות להזמין ריפוד כסאות עכשיו

חברת “בר ניקוי וריפוד” מעניקה בין השאר שירותים של ריפוד רהיטים מחדש – כסאות, ספות, כורסאות ועוד. ריפוד, באופן טבעי, מתלכלך עם הזמן, נקרע או פשוט דוהה ומתיישן. כשזה קורה, יש לכם שתי אפשרויות – להחליף את הרהיט המדובר, או פשוט לרפד אותו מחדש. כמובן שלכל אפשרות יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, אולם כדי לעזור לכם להבין מהם השיקולים, ריכזנו עבורכם את כל הסיבות שבגללן כדאי דווקא לרפד מחדש.

כי ריפוד כסאות טוב יותר לסביבה

היום, אין ספק שהשיקול הסביבתי חייב להיות משמעותי עבור כל אחד מאיתנו. העולם שלנו משתנה ועם הזמן אנחנו מבינים יותר ויותר שאם אנחנו רוצים שהוא ימשיך להיראות כפי שאנחנו מכירים ואוהבים, אנחנו חייבים לשמור עליו. צרכנות היא אחד התחומים שעליהם משפיע יותר מכל המאבק האקולוגי; אנחנו מבינים עם הזמן שכל רכישה שאנחנו מבצעים, מובילה לייצור של מוצרים נוספים ומשפיעה לרעה על הסביבה שלנו.

לא בכדי ריפוד מחדש הוא אפשרות כל כך פופולארית – הוא מאפשר לנו להמשיך לעשות שימוש במוצרים שכבר יש לנו, במקום לרכוש חדשים, ועל ידי כך לשמור על העולם שלנו.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

כי חדש עולה יותר

ריפוד כסאות
ריפוד כסאות

הרבה פעמים אנשים בוחרים לרפד מחדש פשוט מפני שרכישה של רהיט חדש עולה יותר. רובנו חייבים לקחת בחשבון גם את השיקול הכלכלי, ואם יש לנו אפשרות לחסוך כסף על ידי כך שנשפר את הרהיט הישן שלנו במקום לרכוש חדש – למה שלא נעשה זאת? בדרך כלל, ריפוד מחדש חוסך לא מעט כסף, ובעלות סבירה למדי מאפשר לנו ליהנות מרהיט שהוא אולי ישן, אבל מרגיש לגמרי חדש.

כי לא מוותרים על איכות

העלות הגבוהה של רהיטים חדשים נעשית אפילו פחות משתלמת, כאשר אותם רהיטים הם באיכות נמוכה בהרבה מאלו שכבר יש לכם. הייצור ההמוני שאת תוצריו אנחנו רואים בחנויות לעתים קרובות מתאפיין באיכות ירודה למדי. לעומת זאת, לרובנו יש בבית רהיטים ישנים באיכות גבוהה שזקוקים רק לתיקונים קלים ולריפוד מחדש, ולאחר שנעשה את הדברים האלה – יוכלו לקשט את הבית שלנו עוד שנים רבות.

כי לרהיטים יש ערך רגשי

לכולנו יש איזו ספה, כורסה או כיסא שבכל פעם שאנחנו מתיישבים עליהם, מעוררים בנו זכרונות מתוקים. יש רהיטים שפשוט קשה לנו להיפטר מהם, כי הם אוצרים בתוכם ערך סנטימנטלי יקר מפז. על ידי ריפוד כסאות, ספות או כורסאות מחדש, תוכלו להפיח חיים חדשים ברהיטים הישנים האלו, ולהמשיך להנות מהזכרונות.

כי כבר לא מייצרים כאלה

רהיטים מסוימים הם כל כך מיוחדים וייחודיים מבחינה ויזואלית, שאנחנו פשוט לא מעוניינים להחליף אותם. באמצעות ריפוד מחדש אנחנו יכולים להפוך אותם שוב לרלוונטיים, כדי שלא נצטרך לקנות אחרים שנאהב הרבה פחות.

במרפדיה של חברת “בר ניקוי וריפוד” מבצעים ריפוד כסאות, כורסאות וספות במקצועיות, מתוך הערכה לרהיטים היקרים ביותר לליבכם. אחרי הטיפול המסור שיקבלו שם, כולל תיקון פגמים שונים ברהיט, הם יחזרו אליכם במצב טוב מאי פעם.

לפני ואחרי

רוצים להכניס צבע חדש לבית
עם שדרוג הספה שלכם?

התקשרו או צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם