מרפדיה

מרפדיה
מרפדיה

איך לבחור מרפדיה?

בין שירותים כגון ניקוי שטיחים או תיקון ספות ומזרונים, ניתן למצוא בחברת “בר ניקוי וריפוד” שירות נוסף ומעניין במיוחד – ריפוד רהיטים. ריפוד ספות, כורסאות, כסאות ואפילו רהיטים עתיקים – בכל אלו עוסקת מרפדיה ותיקה של החברה.

אבל בואו נחזור רגע להתחלה – למה בעצם קיימים בתי המלאכה המכונים מרפדיות? יכולות להיות מגוון סיבות להחלפת ריפוד לרהיט, ואנחנו נציין כאן את שתי המרכזיות. הסיבה הראשונה לבצע ריפוד מחדש היא בשל פגמים בריפוד הרהיט אשר אינם ניתנים לתיקון. פגמים כאלה יכולים להיות כתמים משמעותיים או קרעים גדולים, אשר לא ניתן עוד לנקות או לתקן. במקרים כאלה, במקום להיפטר מהרהיט – ניתן פשוט להחליף לו את הריהוט. סיבה נוספת להחליף ריפוד לרהיט היא כמובן מטעמים עיצוביים. ריפוד נעשה לעתים קרובות בהתאם לטרנדים ולאופנות תקופתיות ובשלב מסוים, הוא עשוי להפוך ללא רלוונטי. בהקשר זה החלפת ריפוד היא ללא ספק אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להפוך רהיט ישן שאינו הולם את סגנון העיצוב של החלל, לכזה שהוא האיזון המושלם בין טרנדיות לבין אופי ואווירה ייחודיים.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

שני שלבים לריפוד רהיט מחדש

כאשר אתם מביאים רהיט לבית המלאכה לצורך ריפוד מחדש, ישנם שני שלבים בדרך:

תיקון – כמו שאישה מתאפרת לפני שהיא מחליפה בגדים, על מנת שלא להכתים באיפור את השמלה היקרה, כך לפני ריפוד מחדש חייבים לבצע תיקונים ברהיט, כמובן בתנאי שיש בכך צורך. בתהליך התיקון הריפוד עלול להתלכלך או להינזק ולכן, זהו שלב שצריך להתבצע טרם התקנת הריפוד החדש. ריפוד של רהיט הוא מעין טיפול 10,000, וכדי שתצאו עם רהיט במצב מושלם, שלב התיקונים הוא הכרחי.

בחירת בד ריפוד – שלב זה יכול להיות גם הראשון, ובכל מקרה, מדובר בשלב שאתם מבצעים ולא אנשי המקצוע. זה השלב הכיפי – לבחור את בד הריפוד החדש שהולך לככב בסלון שלכם, בחדר השינה, בחדר העבודה או בכל חלל אחר בו תבחרו למקם את הרהיט הישן-חדש שלכם.

ריפוד מחדש – בשלב זה יותקן כמובן ברהיט שלכם הריפוד שבחרתם ויפיח בו חיים חדשים.

2 טיפים לבחירת מרפדיה

כדי לבחור מרפדיה איכותית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, יש שני דברים שכדאי לקחת בחשבון:

שירותים נוספים – כאמור, על מנת להביא את הרהיט שלכם למצב מיטבי, חשוב לעשות דברים נוספים מלבד התקנת ריפוד חדש, כמו תיקון פגמים שונים ברהיט. מומלץ לבחור בחברה שלא רק מרפדת, אלא גם מעניקה שירותי תיקון רהיטים לדוגמה.

ניסיון – במיוחד אם אתם מביאים רהיט בעל ערך כספי או סנטימנטלי רב, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם משאירים אותו בידיים טובות ובעיקר, מנוסות. חשוב לבחור בחברה שמעסיקה רפדים בעלי ניסיון שיוכלו לבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית שאפשר. חברת "בר ניקוי וריפוד" מעניקה שירותי ריפוד מקצועיים אשר מבוצעים על ידי רפדים ותיקים ובעלי ניסיון ארוך שנים בתחום. מלבד שירותי הריפוד, החברה מתמחה גם בתיקון רהיטים כך שבסיום התהליך, תקבלו את הרהיט שלכם במצב אידאלי.

לפני ואחרי

רוצים להכניס צבע חדש לבית
עם שדרוג הספה שלכם?

התקשרו או צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם