איך לנקות שטיח בבית

אם אתם שואלים את עצמכם איך לנקות שטיח, כנראה שהגיע הזמן להרים טלפון לחברת “בר ניקוי” ולהזמין שירות ניקוי מקצועי. ב”בר ניקוי” תוכלו למצוא אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, כאלה שיגרמו לכם לתהות איך לא התקשרתם עד עכשיו?

בכל בית שיש בו אווירה חמה ונעימה יש שטיחים, וכל מי שגר בבית כזה יודע ששטיחים נוטים להתלכלך ולצבור אבק ומצריכים תחזוקה שוטפת. ניקוי שטיחים יסודי אמנם יכולים לבצע רק אנשי מקצוע, אולם אין ספק שיש כמה פעולות שכל אחד יכול לעשות בבית על מנת לשמור על השטיחים במצב מיטבי.

אצלנו תוכלו למצוא גם את השרותים הבאים:

איך לנקות שטיח בבית
איך לנקות שטיח בבית

מניעה – לפחות תשתדלו!

מכיוון שרוב הבתים אינם מתפקדים כמוזיאונים – רהיטים, חפצים שנמצאים בשימוש תדיר וכמובן שטיחים נוטים להתלכלך. ובכל זאת, הסוד כדי לשמור על שטיח נקי הוא להשתדל לא ללכלך אותו מלכתחילה. כדאי להיזהר למשל כששותים מיץ או אוכלים בסביבת השטיח, על מנת למנוע הצטברות של לכלוך או היווצרות של כתם קשה שיהיה קשה בהמשך להסיר.

מה לעשות אם נשפך מיץ על השטיח?

נגיד שלמרות ההשתדלות הרבה בכל זאת נוצר כתם על השטיח. מה עושים אז? אם אתם מתלבטים איך לנקות שטיח עם כתם, חשוב קודם כל שתזכרו לנקות את הכתם באופן מיידי, ולא, מחר בבוקר זה לא מספיק טוב. ככל שתתנו לחומר זמן להיספג בסיבים, כך יהיה קשה יותר להיפטר מהכתם. כאשר אתם מנסים לנקות כתם משטיח כדאי ראשית לנסות לספוג את הנוזל באמצעות מטלית יבשה, ולאחר מכן לנקות את הכתם באמצעות מטלית לחה – בתנועות טפיחה ותוך הימנעות משפשוף, אשר מסייע לחומר (שאתם מנסים להסיר) להיספג בסיבים.

לא לשכוח להיפטר מהאבק

כמובן שבשגרה חשוב לשמור על תחזוקה נכונה של השטיחים הכוללת שאיבה שלהם לפחות אחת לשבוע. השאיבה אמנם לא יעילה לצורך ניקוי עמוק של השטיח, אולם שאיבה סדירה בהחלט מונעת מהלכלוך והאבק להצטבר ולחדור, עם הזמן, לעומק השטיח.

איך לנקות שטיח – למה לא מספיק לבד

למרות כל הטיפים הללו שיסייעו לכם להגן על השטיח שלכם ולנקות אותו בשגרה, אין ספק שאם אתם רוצים לשמור על השטיח שלכם במצב מצוין לאורך שנים ארוכות יש להזמין ניקוי שטיחים מקצועי. רק ניקוי מקצועי יכול לעשות עבודה יסודית מספיק ולנקות את השטיח ברמה הגבוהה ביותר שניתן. שירות מקצועי של ניקוי שטיחים משפיע אפילו על הנראות של השטיח; בשלב מסוים אנחנו מתרגלים כל כך לאבק וללכלוך שמצטברים בין סיבי השטיח, שאנחנו אפילו לא רואים את ההבדל. אולם לאחר ניקוי מקצועי, תזכו שוב להיזכר איך נראה השטיח ביום שבו רכשתם אותו לראשונה. אם אתם מחפשים שירות מקצועי ואמין של ניקוי שטיחים, אין ספק שחברת “בר ניקוי” היא הכתובת. על השטיח שלכם לא מתפשרים – הולכים על אנשי המקצוע הטובים ביותר.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם